Halı Modelleri 2014

Geçtiğimiz sezon modern çizgilere nazaran 2014 halı modelleri daha çok açık renkler ile süslenmiş doğal şekilleri ile göreni cezp ediyor. Renkleri modelleri desenleri ile evimizin vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında yer alan halılar aynı zamanda bir ayna misali tarzımızı ve kişiliğimizi yansıtıyor. İster modern, ister klasik her tarza göre canlı türlü ren ve desenlerle dizayn edilmiş modelleri ile evlerimizi süslemeye devam ediyor. Gerek rengi gerekse düşsel desenleri ile mor bu halı modeli çok hoşunuza gidecek. Küçük geometrik şekilleri i ile desenlenmiş mor halı desenleri bordo, sarı ve beyaz renklerle Kombinenmiş. 2014 halıları içinde çok göreceğiniz bu model modern tarzda döşenmiş salonlar ve oturma odaları için şık bir seçim olabilir.

Yine sırada dokusu ve sağladığı görsel güzellik ile dekorasyon açısından mekânlara ferahlık getirecek olan mor tonlarının hâkim olduğu bu halı modeli var. Hemen hemen tüm dekorasyonlara kolaylıkla  uyum sağlayacak türden. Yine bordo akrilik halının üzerine beyaz rengi ile desenlendirilmiş kocaman çiçekler oldukça modern ve şık görünüyor. Sezonun halı modelleri arasında yer alan Farklı ve renkli desenleri ise halıya spor ve eğlenceli bir havası katmış.

2014 halı modelleri evinizin dekorasyon tarzı ile uyumlu sağlayacak renk ve tasarımlardan oluşuyor. Şimdi sıra geldi tek renk tüylü bu halı modeline. Desensiz tek renk olması evinizde festival havasında ve güzel bir atmosfer yaratacaktır.   Sezonun trendleri arasında yer alan bu tarzdaki halı modelleri diğerlerine göre farklı kılan halının dokusu, tüylerinin sık ve dayanıklı olması bu özellikle halıyı konforlu ve şık kılıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri 2014 halıları ile ilgili görsellerden oluşan galerimiz ile baş başa bırakıyoruz.

halı-modelleri-2014 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir