Halı Modelleri Evde Son Trend Seçimleri İle

2014 halı modelleri hangileri? Diye soruyorsanız renk renk, desen desen her eve uygun, birkaç halı modeli sunacağız sizlere umarım karar vermenize yardımcı olacaktır. Yeni trend 2014 halıları bu bağlamda stil ve tarz olarak evinizde dekorasyon yönünden tamamlayıcı unsur olabilir. Farklı tasarımı ve canlı renkleri ile bulundukları mekânları, sıcak eğlenceli ve renkli bir alana dönüştüren halı modelleri ile modern ve şık mekânlara kavuşmak mümkün. Tabi burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu da de seçtiğiniz halı, evinizdeki mobilya ve perdeleri ile uyum içinde olmalıdır.

Halı seçerken şıklığı kadar uzun vadede kullanımlı olması için kaliteli halılar seçilmesi gerekmektedir. Sizde yeni dekorasyon tasarımı oluşturmak istiyorsanız galerimizde yer alan yeni trend halı modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz. İşte size 2014 halı modelleri; İlk örneğimiz kahverengi yün ipten spiraller ile dizayn edilmiş. El yapımı bu halıda motifler elle sarılarak dikilmiş.  Bu halı modelinde klasik tarzın çağdaş hali ile yorumlanmış halinin en güzel örneğini görüyoruz. Evinizi her alanında kullanabileceğiniz bu halı modelleri çağdaş tarzda dekore edilmiş mekânlar için doğru bir tercih olacaktır.

Canlı renklere ve geometrik şekillere sahip İlham verici renklere fantastik bir hava veren geometrik desenler mekânlarda çağdaş ve modern bir hava yaratmak adına tasarlanmış. Siz de evinizin tasarımına uygun olarak seçebileceğiniz bu tarz bir halı ile gerçekten farklı görünen ortamlar yaratabilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça çok tercih edilen bu halılar çiçek ve yaprak desenlerin yer aldığı modellerin yanı sıra aynı rengin farklı tonlarında renklerin bir araya gelerek tasarlanmış olan 2014 halıları arasında yerini çoktan almış görünüyor. Bu tarzdaki halı çeşitleri ile sizde evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Sırada kesilmemiş uçlu ipek iplikten dokunmuş bukle ev halısı var.  Sakin huzur veren mekânlar yaratmak istiyorsanız tam size göre bir tercih olacaktır.

halı-modelleri-evde-son-trend-seçimleri-ile (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir