Sonbahar Renkleri İle Dolu bir Halı Modeli

Sakladığımız köşelerinden bir bir çıkan halılar ev dekorasyonları için yeni yüzleri ile de karşımıza çıkıyor. Halı modelleri 2013 temasını farklı desenlerle sunuyor. Evde Son Trend olarak bizler bu modeller içerisinden inanın tercih yapmakta zorlandık! Çünkü, modern evler için genişlemiş olan yelpaze 2013 yılı halı dekorasyonlarında country tarz ve klasik tarzda evler içinde oldukça geniş bir koleksiyona sahip halı modelleri sunuyor. İşte biz tam da o tarz modellerden birine bakıyoruz.

Bu halı için aslında bir sonbahar halısı dememek elde dahi değil, halı modelleri arasında seçtiğimiz sonbaharın tüm renklerini bir tablo edasında sunan bu halı modeli sade bir ev dekorasyonu için son derece ideal. Şimdi gözlerimizi kapatalım ve kocaman krem koltukların içerisinde bu halı modelini düşünelim. Salon dekorasyonu için tek iddialı seçim bu halı modeli olmalı. Tüm gözleri sadece halı modeli üzerinde toplayarak, diğer tüm detayları geri planda bırakan sade bir rengin gölgesinde ki mobilyalar… İşte böyle bir halı modeli bizi tam kalbimizden vurdu.

Yerde bir tablo düşünün, işte biz bu tabloyu halı olarak buluyoruz karşımızda. Doğanın solmuş yeşilleri topraktan alınmış bir kahverengi, sarının gölgelenmiş tonu… Hepsi ama hepsi tek bir halının üzerinde bir ressamın başarı dolu fırçalarının bir ürünüymüş gibi duruyor. Sizler en trend halı modelleri ile şık dekorasyonları bir araya getirebileceğiniz fikirler sunmak istiyoruz, işte bu halı o fikirlere şık bir tema.

halı-modelleri (5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir