Lila Rengi Bir Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu ile yakından ilgilenenler için Evde Son Trend’de bugün alışılmışın dışında ki bir renk başımızı döndürüyor. Lila oturma odası dekorasyonu ve özellikle yatak odası dekorasyonu için en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Fakat mutfak dekorasyonu için oldukça sıra dışı bir renktir lila! Lila renginde bir mutfak dekorasyonu ile bir mutfağın nasıl sıcak bir ifadeye büründüğünü görüyoruz bu dekorasyonda.

Lila rengi mutfak dolapları huzuru ve zarifliği taşımış bu mutfağa, öyle ki mutfağın her alanında huzur adeta bir dekorasyon gibi yayılmış. Oldukça beğendiğimizi belirtmeliyiz bu mutfak dekorasyonunu. Bir tarafa kiler şeklinde yerleştirilmiş buzlu camlı mutfak dolabı evin ihtiyacı olan tüm mutfak malzemesini sanki içinde depolamış. Muhteşem kahvaltıların ve sıcak sohbetler eşliğinde yapılan beş çaylarının sakin ev sahibi lila rengi mutfak masası ve sandalyeleri sakince yerleştirilmiş bir köşeye. Sanki yeni lezzetleri sabırsızlıkla bekliyor. Lila rengi mutfak dekorasyonları 2013 yılı mutfak dekorasyonları içerisinde klasik ve country tarzında sıklıkla karşımıza çıkacağa benziyor.

Lila tonlarında ki bir mutfak ile evlerinde alışılmadık bir görsellik yakalayarak iddialı bir dekorasyona imza atan bu ev sakinleri fazlası ile zevk sahibi gibi görünüyor. Lila her zaman ki dikkat çekici görüntüsünü bu sefer bir mutfakta hem de en huzur dolu tonu ile sunuyor. Sizlerinde fazlası ile beğeneceğinizi düşündüğümüz bu mutfak dekorasyonu Evde Son Trend’in aradığı farklılığı yakalayan dekorasyon örneklerinden.

mutfak-dekorasyonları (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir