Modern ve Genç Bir Salon Dekorasyonu

Genç bir çiftin evindeyiz bugün! En az onlar kadar enerjik olduğunu düşündüğümüz bir salon dekorasyonu bu! Her detayında zarif bir heyecan saklı sanki evin. Kırmızılar beyazlar ve sarılar birbirlerini takip eden bir çizgi ile yerleştirilmiş evin her köşesine. Düzenli bir karışıklığın hakim olduğu bu ev dekorasyonu fazlası ile zevk sahibi.

Hemen karşı duvara yerleştirilmiş olan ve bir kütüphaneyi andıran dolap hem dekoratif amaçlı olarak hem de kitaplık şeklinde kullanılabilirlik sunması ile fonksiyonel bir seçim olmuş. Oldukça beğendiğimiz bu mobilyayı ev sahibimiz salon dekorasyonu için genellikle dekoratif objelerin sergilendiği bir köşe olarak değerlendirmiş. Mobilyanın beyaz renkte olması ise son derece doğru bir seçim olmuş. Ve gelelim tam anlamı ile bir yaratıcılık yansıması gibi duran ve ortada kitap yığınından oluşturulmuş orta sehpaya. Aman dikkat okumak için çektiğiniz her hangi bir kitap sehpanın tüm dengesini bozmaya yetecektir. Ne yalan söyleyelim kullanımı zor olacak diye düşünsek de bizler bu sehpa tasarımına fazlası ile bayıldık.

Beyaz bir kanepenin bordo deri koltukla tamamlanması ise salon dekorasyonu için iki uyumlu rengin başarı öyküsünü anlatıyor. Salon dekorasyonları bu yıl içerisinde en çok farklı renklerin bir arada kullanıldığı dekorasyonlarla dikkatleri üzerine çekecek. Artık tek rengin hakim olduğu koltuk takımlarına elveda diyoruz. Dekoratif objeler için kullanılan sarı tonları ise bu karışık salon dekorasyonu içerisinde sıyrılmış bir ifade ile karşılıyor bizleri.

salon-dekorasyonları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir