Pembe Bir Yatak Odası Dekorasyonu

Pembenin tüm odada muhteşem işler yaptığı bu yatak odası modeli, bize kız çocuğu yatak odası dekorasyonu için neden pembenin bu kadar tercih edildiğini ispatlıyor. Kırık beyaz renginde duvarlardan biri pembe beyaz çizgili duvar kağıdı ile döşenmiş. Duvarlarda yakalanan başarı aslında odanın her alanında hakim, bu odaya prensesin yatak odası demek imkansız. Genç kız yatak odası olarak da kullanılabilecek olan bu yatak odası mükemmele yakın bir tasarımın sonucu.

Yatak odası için tercih edilen yatak oldukça sıra dışı. Çiçekli kumaş ile kaplanmış olan yatak bir baza izlenimi yaratıyor. Yatağın kaplanmış olduğu kumaş ile aynı olan berjer kaplaması fazlası ile şık görünüyor. İki detayın birleştirilmesi ile mükemmel bir uyum yakalanmış bu yatak odası modeli içerisinde. Açık pembe tonlarında sade yatak odası dolabı ise gerekli olan dinginliği sunuyor bizlere. Yatak başında kullanılan iki yuvarlak pembe ayna dekorasyon ile tam bir uyum içerisinde.

Yarı kütüphane, yarı tv dolabı ve birazda vitrini andıran çok amaçlı kullanılmış olan diğer mobilya ise zarif oymaları ve şeker pembesinden çalınmış rengi ile genç kız yatak odası için tam on ikiden bir tercih olmuş. Yatak örtüsü içerisinde kullanılan çiğ yeşil renkten puf ise sade beyaz perdenin önünde odanın şık dekorasyonuna hizmet ediyor. Yatak odası dekorasyonu içinde kullanılan farklı tarzda üç halı iki yuvarlak küçük krem halı ve birde pudra pembe halı ile odanın zemininde hareketlilik yaratmış. Evde Son Trend masal gibi bir küçük hanım yatak odası ile sizlerleydi.

kız-çocuğu-yatak-odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir