Ev Dekorasyonları 2013 Teması İle Sizlerle

Kelimelerin dahi anlamını yitirdiği ev dekorasyonları görmek isteriz, o dekorasyonları evimizde görmek isteriz özellikle işte tıpkı her evi masalsı bir ifadeye kavuşturacak olan bir 2013 ev dekorasyonu örneğine bakıyoruz birlikte. Renkler, eşyalar hepsi ama hepsi sanki bu ev dekorasyonu için özenle seçilmiş. Bir araya getiriliş tarazlarına ise nerdeyse bayıldık. Bir 2013 ev dekorasyonu için hayranlık uyandıran cümleleri sarf etmek istiyoruz bu salon dekorasyonu modeline. Morun laciverte çalan rengi evin geneline yayılmış. 2013 Oturma grubu koltuk takımı ise bu rengi başarı ile üzerinde taşımış. Krem rengi iki tekli koltuk zıt bir rengin gücü ile salonda kendilerini gösteriyor. Ev dekorasyonları ile ilgili beğenimizi kazanan birçok dekorasyon örneğinin yanına bu oturma odası dekorasyonu modelini de ekliyoruz.

Sıcak, karmaşık ve neşeli bir salon! En şık eşyalar sanki koşarcasına bir araya gelmiş. Su yeşili boyanın duvarlarda yaratmış olduğu huzur dolu atmosfer kelimenin tam anlamı ile bizleri büyüledi. Özellikle bu rengin üzerine beyaz ahşap detayların kullanılmış olması hayli etkileyici. Duvarda biraz niş, biraz kütüphane havasında ki beyaz raflar oldukça şık durmuş. Ve tabi o! Çizgili kanepe, beyazın ve siyahın bir arada nasıl güzel bir birliktelik sunduğunu gösteren o çizgili kanepe! Pembe renkli berjerler ile yakalanmış olan gülümseyen tema ise bizim bu 2013 ev dekorasyonu için başarılı bir puan vermemizi sağlıyor. Aslında hepsi tek başına baş rol olan bu oturma odası eşyalarının bir araya bu kadar güzelce getirilmesi bizleri adeta mest etti.

Kum rengi perdeler stor perdelerin yanında fazlası ile şık duruyor, yine yeşilin bir ev dekorasyonu içerisinde ne kadar şık olabildiğine tanık oluyoruz. Aynı zamanda tahta kollu tekli koltukların bu 2013 ev dekorasyonu modeli içerisinde oldukça retro durduğu bir gerçek. Bizler bu zamansız havayı oldukça seviyoruz. Bundan bir yüzyıl önce de rahatlıkla kullanılabilen bir 2013 koltuk takımı modeli bundan bir yüzyıl sonrada rahatlıkla durabileceğini söylüyor. Yeşil kanepenin iki yanında duran masa lambaları ise son derece hoş bir detay oluşturmuş. Ufak tefek ev aksesuarları ile renklendirilen bu salon dekorasyonu sade, zarif ve yıllara meydan okuyabilecek bir havaya sahip.

Bu bir bebek mavisi! Evet evet bebek eşyalarında bebek elbiselerinde kullanılan bir bebek mavisi bu! Hatta küçük sevimli beylerin en çok sevdikleri renkler arasında yer alıyor bu renk ev dekorasyonları için fazlası ile kullanılan bir mavi olduğu da ayrıca bir gerçek işte o yüzden bizler bu tarz mavi mavi bakan ev dekorasyonları ile sıklıkla karşılaşıyoruz.  Beyaz perdeler ve kırık beyaz tonunda kanepeli oturma grubu oldukça şık bir uyum yakalamış bu 2013 salon dekorasyonu modelinde. Yerlerde kullanılmış olan vizon rengi halılar ise son derece şık bir bütünlük sunuyor.  Renkli yastık modellerinin kullanıldığı bu ev dekorasyonu bizlere gülümserken yeni ev dekorasyonları için yazımızı devam ettiriyoruz.

Kurşuni renginde bir gri, duvarlar kapılar her tarafa hakim oluyor. Bu kurşuni renginde ki gri oturma odası, ister yeni evli bir çift için isterseniz de kendi hükümdarlığınızı sürdürdüğünüz eviniz için oldukça şık bir oturma odası dekorasyonu örneği. Bizler bu dekorasyon örneğini oldukça beğendik. Fazlası ile modern bir çizgiye sahip olan bu 2013 oturma odası dekorasyonu içerisinde büyük bir enerji ile son derece dinamik duruyor. Güneş rengi bir sarı şeker pembe bir orta sehpa ile bu oturma odası dekorasyonu için bir araya geliyor. Kapı bulunan duvarın tamamı ile kütüphane olarak kullanılması ise oturma odası dekorasyonu için hem farklı hem de yaşayan bir soluk aldırmış.

Çiçek açmış bir koltuk takımı ve beraberinde fazlası ile doğru seçilmiş aydınlatmalar. Bu 2013 salon dekorasyonu enerji dolu. Öyle bir enerji ki bir kenara koyulmuş akvaryum ile adım adım yaşam kokuyor. Yemek masasının yanında kullanılan baskın yeşil bir ton dekorasyon için fazlası ile şık bir detay olmuş. Ahşap rengi seçilen yemek masası takımı ise ev dekorasyonu için yine sıcağı çağrıştırmış. Fazlalıkların yeniden kapı dışarı edildiği bir ev dekorasyonu modeli ile karşı karşıyayız. Bir yanı sevimli, bir yanı yaşayan, bir yanı ise son derece mevsimsiz! Başarılı bulduğumuz 2013 ev dekorasyonları ile bir aradaydık. Yepyeni yazılarımız yeni tasarımlar eşliğinde sizlerle birlikte olacak. Görüşmek üzere…

 

2 Replies to “Ev Dekorasyonları 2013 Teması İle Sizlerle”

  1. Mor dekorasyon görseline aşık oldum adeta, o nasıl perdeler, o nasıl bir dekorasyon rengi, inanılmaz güzel ve şık!

  2. merhaba konu biraz çok güzel. bilmelisiniz gayet güzel yazılar ele alıyorsunuz iyi günler diliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir