Yeşil Bir Mutfak Dekorasyonu

Bazen bize de oluyor evet, bu kadar gerçekten fazla dediğimiz tasarımlar ile karşılaşıyoruz. Hele bu sefer söz konusu olan bir mutfak ise o zaman şunu bilmeliyiz ki, ziyafeti sadece midemiz değil özlerimiz de çekecek.

Etkilendik! Tek kelime ile etkilendik, Evde Son Trend için bazı renklerin dekorasyon konusunda oldukça avantajlı olduğu bir gerçektir. Bizler dekorasyonda bazı renkleri görmeyi çok seviyoruz. İşte o renklerden biri olan yeşil bu sefer bir mutfağı esareti altına almış. Bunu nasıl mı başarmış? Yeşilin en sakin tonlarından birini mutfak dekorasyonu için mutfağın her alanında kullanarak. Mutfak modelleri arasında sıklıkla tercih edilen mutfak dolabı tasarımının kullanılmış olduğu bu mutfakta, buzdolabı bile yeşil renk! Evet ilk gördüğümüzde bizde şaşırdık ve hayran kalmamak için kendimizi zor tuttuk. Yeşil buzdolabı yanında kullanılan mutfak dolabı cam teması ile dikkat çekiyor. Mutfak modelleri son yıllarda kiler tarzında kullanılabilen bu tarz mutfak dolaplarına fazlası ile yer veriyor. İnce metal aksanları ile dikkat çeken bir mutfak masası modeli ise mutfak dekorasyonu ile tam bir uyum içerisinde.

Mutfak için kullanılmış olan aydınlatmaları da ayrıca beğendiğimizi belirtiyoruz. Oldukça şık olan bu mutfak modeli, alışık olduğumuz diğer mutfak modelleri arasından doğada ki en huzur dolu renk ile ayrılıyor. Evde Son Trend her adımında evinize muhteşem izler bırakmak için çalışmalarına devam ediyor, farklılık ve siz aynı evde buluşabilmek için bizimle kalmaya devam edin.

mutfak dekorasyonu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir