Keyif Veren Salon Dekorasyonları

Bugün oldukça keyifli bir dekorasyon yazımız var, Evde Son Trend keyif dolu salonlara yolculuk ediyor bugün. Yine tonların birbiri ile harmanlandığı salon dekorasyonları yer alacak yazımızda. En son trend koltuk takımları, salon mobilyaları birbiri ile uyum içerisinde birleşiyor salon dekorasyonları için. Özel alanlar yaratmanın tılsımlı dokunuşlarını inceliyoruz. Ve işte o özel alanlardan biri. Yeşil kareli bir kumaşın eşliğinde tek başına canlandırmaya yetmiş bu salon dekorasyonunu. Nişler bir duvarı adete kaplamış, her bölmesi her rafı yaşayan bir çerçeve gibi görünüyor. Kitaplar, hasır kutular birbirleri ile kaynaşmış durumda. Berjer koltuk krem rengi ile yeşil kanepeyi hoş bir şekilde tamamlamış. Klasik hatların hakim olduğu orta sehpa ise modern bir salon dekorasyonu için tam bir denge oluşturmuş. Renkli ve bir o kadarda yaşam dolu bir salon dekorasyonu ile başlayan yolculuğumuza yeni salonlarla devam ediyoruz.

Çizgili perdeler, iç ısıtan lila rengi kanepe, çizgili berjer ve kareli bir berjer ile tamamlanmış. Yerlere atılmış şık minderler spor görüntüleri ile oldukça sıra dışı bir bütünlük oluşturmuş. Sade mobilyaları ise natürel bir ahşap mesafesi ile oldukça şık ve sıra dışı bir görüntüde. Renklerin geçişleri ve salon dekorasyonu için kullanılan dekorasyon objeleri başarılı bir dekorasyonun zarif bir tema ile sunumu olmuş adeta. Yer döşemesinin klasik bir tarzda oluşu dekorasyonun genel teması ile tam bir uyum içerisinde.

Yerde tarçın rengi bir halının bulunduğu bu salon dekorasyonu yine dekorasyonun başrol rengi bejin hakimiyeti altında. Sanki biraz ceviz esintileri taşıyan orta sehpa salon dekorasyonu için doğru bir tercih olduğunu yansıttığı şık uyum ile gösteriyor. Pembe ve morun harmanlanması ile oluşan o bildik ton yine salon pufu ve yastıklarda kendini gösteriyor. Kırık beyazın ve bejin farklı tonlarının ahenkle dans ettiği bir salon dekorasyonu bu. Kalabalığın dahi sakin bir ortamda buluşması diyebiliriz bu şık salon için.

Yine krem rengi ve bu sefer sadece tek onun hakimiyetinde salon dekorasyonu.  Tek düze salon dekorasyonlarının dönemi her ne kadar kapanmış olsa da bu noktada hala başarıyı yakalayabilen dekorasyonlar karşısında da beğenilerimizi geri plana atmıyoruz. İşte bu tek rengin hakimiyetinde hazırlanan salon dekorasyonu bu beğenileri fazlası ile hak ediyor. Bir köşede tıklım tıkış kütüphane, bir sehpa üzerinde canlı saksı bitkisi salon dekorasyonu içerisinde kendini gösteren detaylar içerisinde yer alıyor.

Kocaman bir tablo gözümüze çarpıyor bu salon dekorasyonu ile karşı karşıya kalınca. Beyaz koltuk takımı içerisinde kullanılan turkuaz yastıklar salonun içerisinde yakalanmak isteyen tek tük canlı detaylardan biri. Aynı renklerin hakim olduğu bir tablo ise salon dekorasyonu içinde bir başka renkli detay. Her ne kadar cam sehpayı beğenmemiş olsak da içinde sergilenen dekoratif objeler salon dekorasyonu ile büyük bir uyum içerisinde. Düz renklerin ufak detaylar ile canlandığı salon dekorasyonları konuğumuzdu bugün, yeni yazılarda buluşmak üzere.

salon-dekorasyonları (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir