Rengarenk 2013 Mutfak Modelleri

Yeni yıl geliyor mutfaklarda ummalı bir hazırlık var, öyle ki artık eksikler bir bir tamamlanmaya başladı bile, raflar doluyor, mutfak dolapları içinde boş olan her yer değerlendiriliyor, Evde Son Trend yeni bir yıl için rengarenk mutfak modelleri ile sizlerle birlikte, evlerde son trend olabilecek bu modeller 2013 yılının ilk günlerinde veya 2012 yılının son günlerinde mutfaklarınız da yerini almalı. 2013 mutfak modelleri arasında, yerini mutlak bir şekilde alacak olan bu rengarenk mutfak modelleri, sarısı, yeşili, pembesi, mavisi ile evlerinizde oldukça şık bir alana sahne olacak. Beyaz duvarların içerisinde yeşil yeşil parıldayan bu mutfak modeli,  2013 yılına damgasını vuracak bir mutfak modeli. Özellikle mutfak tezgahının arkasında kullanılan beyaz taş fazlası ile modern bir mutfağa imza atmış yeşilin en güzel tonlarından birinin sade bir mutfak dekorasyonu içerisinde kullanılması ise ayrıca bir güzellik katmış. Bu mutfak modeli içerisinde en çok beğendiğimiz sadeliğin göz alıcı bir şekilde sunulması.

Renkli mutfak dekorasyonları ile birlikteliğimiz, mavi ve yeşilin buluştuğu bir diğer mutfak modeli ile devam ediyor.  Yeşilin olabildiğince farklı bir tonu, mavinin olabildiğince farklı bir diğer tonu ile birleşiyor. Ve ortaya modern olduğu kadarda dikkat çekici bir mutfak dekorasyonu çıkıyor. 2013 mutfakları arasında oldukça beğeni toplayacak olan bu model kendini sıradan mutfak modelleri arasından çabukça sıyıracak gibi görünüyor.  Yerlerde ve masada kullanılan beyaz tema ise mutfak dolapları için daha dikkat çekici bir sunum yaratmış.

Mavinin en net tonlarından biri mutfakta güçlü bir görsellik yaratmış. Bu güçlü görsellik beyaz ile birleşince netliğini daha çok artırmış. Mavi beyazdan oluşan bu mutfak modeli ise bizlere modern mutfakların 2013 yılı modelleri için renklerin ne kadar önemli olduğunu hissettiriyor. Renkli mutfak modelleri zevk sahibi mutfak dekorasyonları için 2013 teması ile yerlerini şimdiden almışken. Bu mavi beyaz mutfak dolabı da kendine country tarzı evlerde rahatlıkla yer bulabilecek gibi görünüyor. Sizin için seçtiğimiz renkli mutfak dolapları bizce 2013 yılında mutfaklarınız da fark yaratmayı hak ediyorlar.

Bu sefer uçuk lila tonunda ki bu mutfak modeli ile birlikteyiz. Lilanın vazgeçilmezliğine kendilerini kaptırmak isteyenler için mutfak dekorasyonu için lila kullanılması oldukça zevkli bir deneyim olacaktır. Lila rengi mutfak dekorasyonu 2013 mutfak modelleri arasında yerini eskitilmiş bir tarzın evlerdeki yansıması olarak gerçekleştirecek. Biraz country tarzına ait olduğunu hissettiğimiz bu mutfak modeli 2013 renkli mutfakları arasında bizce oldukça başarılı bir yerde.

Siyahın ve beyazın mutfak dekorasyonu için en özel yansımalarından birine bakıyoruz. İyi bir mutfak dekorasyonu örneği ile birlikteyiz diyebiliriz. Grinin özel tonları mutfak modeli için bir armoni sunmuş.  Bütün sade şıklıklar bu metal renklerinin hakim olduğu mutfak modeli için bir araya gelmiş. Mutfak masası üzerinde kullanılan iki siyah büyük lamba oldukça şık duruyor. Beyaz taşların küçük kareler halinde siyah çizgilerle kullanılması modern bir mutfak dekorasyonu oluşturmuş. Her ne kadar bugün renkli mutfakları konuşuyor olsak da bu siyah ağırlıklı mutfak modeli 2013 mutfak modelleri arasına onu da katmamıza engel olamadı. Rafların açık raflar şeklinde kullanılması bu mutfak modelini modern ve bir o kadar da iddialı bir konuma getirmiş. Kim demez ki bu mutfak da bir şef yaşamıyor. 2013 mutfak modelleri için renklerin fazlası ile öne çıktığı bir yazı ile birlikteydik. Rengarenk mutfak modelleri Evde Son Trend’de görsel bir şölen yarattı, yeni mutfak dekorasyonu yazılarımızda yine birlikte olacağız.

mutfak-dekorasyonları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir