Beyaz Mavi Kırmızı Eşliğinde Yemek Odası Dekorasyonu

Neden bilmiyoruz bu yemek odası dekorasyonu ilk göz göze geldiğimizde sanki bir İtalyan makarnasının masada yerini almak üzere olduğunun izlenimine kapıldık. Oldukça modern bir yemek odası modeli bu, aslında yemek odası modeli demek çok da doğru değil, yemek odası dekorasyonları artık farklı yemek odası mobilyaları ile dekore edilmiş şık mekanlardan oluşuyor. Bu sıra dışı konseptler modern evlerin renkli görüntülere bürünmesine neden oluyor.

İşte bu renkli yemek odası takımları arasında yer alan bir dekorasyon ile karşı karşıyayız. Yemek odası mavinin kırmızının ve beyazın hüküm sürdüğü oldukça şık bir alana dönüşmüş. Sıra dışı yemek masası sandalyeleri kırmızının hakimiyetinde masanın sessiz bekçileri, yemek masası üzerinde kullanılan spor avizeler ise sade beyaz rengin uyumunu fazlası ile yansıtmış. Kırmızı yemek masası sandalyeleri mavi ve beyazın uyumu eşliğinde oldukça asil görünüyor. Yerde kullanılmış olan mavi beyaz çizgili halı ise bu modern konsept içerisinde oldukça şık durmuş. Bu yemek odası dekorasyonu baktığımız anda bize modern renklerin bir araya geldiği modern yemek odası mobilyaları ile oluşmuş bir görsel zarafet sunuyor.

Sevimli ve bir o kadar da sıcak bir ev dekorasyonu yemek odasında da aynı temayı oluşturmuş. Yemek odası dekorasyonları bu farklı ve tamamen tasarım kokan temalar ile bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Yemek odaları için oldukça zevkli bir tasarım ile birlikteydik, renkleri ve mobilyaları bu yemek odası için adete el ele tutuşmuştu.

yemek-odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir