Beyaz Mutfaklar

Beyaz gerek ev dekorasyonu için gerekse mutfak dekorasyonu için muhteşem işler çıkaran bir renktir. Bugün beyazın ferahlığının yansıdığı mutfak modellerini inceliyoruz. Beyaz mutfaklar son yılların en favori mutfak modelleri içerisinde yer alıyor. Beyaz mutfaklar en çok siyah mutfak tezgahı ve siyah zemin ile kombinlenen bir mutfak tasarımı oluşturuyorlar. Birçok ev dekorasyonu içerisinde beyaz mutfaklar artık en çok karşımıza çıkan mutfak modelleri arasında yer alıyor. Eskitme veya parlak mutfak dolapları şeklinde kullanılan farklı trendleri ile mutfaklar beyaz renge bürünüyor. Beyaz camlı mutfak dolabı ve siyah duvarlar güzel bir uyum içerisinde. Siyah avize lambalar ise mutfakta casual bir efekt olmuş. Oldukça hoş olan bu mutfak modeli beyaz mutfaklar yazımız için ana görseli oluşturuyor.

Neden mutfakta beyaz rengi tercih ederiz? Beyaz mutfaklar hem hijyeni daha çok belli eden hem de ferah bir görüntü yaratan mutfaklardır. Beyaz mutfaklar 2013 yılında eskitme ve aynı zamanda modern mutfak tarzları ile yer almaya devam ederken bizlerde bu mutfakların büyüsüne kendimizi kaptıracağız. Beyaz mutfaklar için seçtiğimiz bir diğer mutfak modeli ise parlak beyaz dolapları ile dikkat çeken bir mutfak. Mutfakta avize olarak gümüş rengi bir top avize modeli kullanılmış. Beyaz mutfaklar için özellikle bu mutfak modeli modern tarzı yansıtıyor bize. Siyah ankastreler ise bu beyaz mutfak içerisinde ki bir diğer detay olmuş.

Beyaz, mutfağı bir büyü gibi sarsın, sizde bu ferahlık içerisinde birbirinden güzel anıları bıraktığınız bir tasarıma sahip olun. Mutfak modelleri için beyazın efsanevi şıklığı ev dekorasyonu açısından göz alıcı bir detay. Mutfaklar beyaza aşık yaşarken sizler evlerde bu şıklığa yer vermelisiniz. Beyaz mutfaklar en moda görüntüleri ile galerimizde sizleri bekliyor. Mutfak ve beyaz birlikteliği yer yer siyahın gölgesi ile galerimizde. Unutmamak gerekir ki pek çok renk dönem dönem hayatımıza girer, bu renklerin birçoğu yerini farklı renklere bırakarak tahtını terk eder. Ama mutfak söz konusu olduğu zaman beyazın sarsılmaz ve değişmez bir koltuğu vardır. İşte bu koltuk için öneriler resim galerimizde ki beyaz mutfaklar ile sizlerle.beyaz-mutfaklar (5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir