Evde Son Trend Kanepe Modelleri

Ayakları uzatma vakti, kanepe modelleri yazıyoruz bugün. Keyif dolu bir salonda oldukça şık ve gösterişli kanepe modelleri ile birlikteyiz. En sevdiğimiz mobilyalarımız arasında yer alan kanepe sunduğu rahatlık ile şüphe götürmüyor ki, biz mobilya tutkunlarını ve ev yaşamından keyif almayı bilenleri kendisine bağlıyor.  Şıklığı ve zarafeti ile dikkatleri üzerine çeken bir mobilya ile birlikteyiz. Bu kanepe modeli her hangi bir ev dekorasyonu içerisinde, oldukça sıra dışı görünecektir. Evlerin en şık mobilyalarından biri haline gelmemesi için hiçbir neden yok! Kanepe modelleri gerek klasik gerek modern tarzda bizleri tatmin eden tasarımlara kavuştular. Bir kanepeyi bu denli görsel bir şıklığa kavuşturmak şüphesiz ki onun evimizin salonumuzun baş kahramanı olması ile alakalı. Bej üzerine koyu gri tonlarında desenlerin yerleştirildiği bu kanepe modeli, retro tarzda bir kanepe arayanlar için oldukça ideal bir kanepe modeli.  Klasik tarzın zarif dokunuşlarla bir evde kullanılması için son derece ideal bir model bu.

Sanki hasır bir kanepe modeli gibi görünse de oldukça değişik bir tarza sahip bu kanepe modeli. Özellikle son yıllarda farklı tarz arayışında olanlar için özel ve bir o kadar da sıra dışı. Oldukça az rastlanabilen bu tarz kanepeler genelde country tarzı ev dekorasyonları için ideal mobilyalar arasında yer alıyor. Bahçe mobilyası formatında ki bu kanepe modelleri kendini farklı tarzı ile diğer kanepe modelleri arasından hemen ayırıyor.

Renk! Spor ve şık! Aslında söyleyecek çok şey var bu kanepe modeli için özellikle farklı renklerin bir araya gelişinin yaratmış olduğu hoş ambiyans bu kanepe modeli ile evlerimizin renkli bir tarzı olan salon dekorasyonlarına dönüşeceğini düşünüyoruz. Sadeliği araya katılmış sevimli renklerle birleştirmeyi sevenler için bu kanepe modeli oldukça şık olmasının yan sıra rahatlığı ayrıca sunuyor. Beğendik, neşeli bir eve sahip olmak isteyenler için ideal bir model.

Kaçlı yıllardı tam olarak bilmiyorum ama bu tarz mobilyaların aramıza katılışı aniden oldu. Bugünlerde avangarde tarz adı ile anılan bu mobilyalar aslında klasik mobilyaların sanatsal dokunuşlar ile özel bir hale gelmesi. İşte bu sanat eserleri arasında gösterebileceğimiz bir kanepe modeli bu. Gri varaklı işlemeli ahşap kenarlar, şüphe götürmüyor ki krem renginde ki bu kanepe ile tam bir uyum içerisinde. Evde Son Trend bugün kanepeleri, son yılların en gözde kanepe modelleri ve tarzları ile fark yaratan kanepeleri konuk etti.

kanepe (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir