Modern Mutfak Modelleri

Kırmızı mutfak dolapları sade çizgisi ve alışılmadık tonlaması ile kahverengi mutfak dolapları muhteşem bir uyum içinde. Modern tasarımlar içerisinde son zamanlarda en çok beğendiğimiz mutfak modelleri arasında yer alıyor bu mutfak tasarımı farklı renklerin başarılı bir şekilde bir araya gelmesine tanıklık ediyoruz. Her detayında modern çizgilerin hakim olduğu mutfak modeli sıra dışı bir kırmızı ile yazımıza imzasını atıyor. Bir çok kişinin hayallerini süsleyen bir mutfak modeli bu.

Turuncu ve siyahın asil birlikteliği. İki renk birbirini okşayan tonları ile bir araya gelmiş. Mutfak modelleri içerisinde bu yıl farklı renklerin zarif uyumları söz konusu. Modern mutfak modelleri bu yıl bu tarz tasarımları sıklıkla karşımıza çıkaracak gibi görünüyor. Sıra dışı mutfak aydınlatması ise bu modern mutfak modeli içerisinde oldukça şık ve farklı bir obje olarak duruyor.

Beyaz ve siyah mutfak dolapları pembe bir duvar önünde sergileniyor. Modern mutfak modelleri arasında yer alan bu model büyük ebatları ile dikkat çekiyor. Geniş mutfakların bir çok kadının hayali olduğunu düşünüyoruz. İşte bu mutfak modeli de tam bu tarz arayışı içerisinde olan kişiler için tasarlanmış gibi görünüyor.

Siyah mutfak dolapları yılın trendi olan parlak dolap kapaklarının hakimiyetinde. Kahverengi mutfak dolapları ile bir arada kullanılması ise son zamanlarda en çok karşılaştığımız mutfak modelleri için bir örnek oluşturuyor. Evde Son Trend son trend modern mutfak modelleri ile sizlerle oldu.modern-mutfak-modelleri (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir