Eviniz İçin 2013 Perde Modelleri

Bir şarkıya son nota yazmaktır ev dekorasyonu için perde. O son nota ile birlikte şarkının en vurucu hecesini söylemektir. Bizler Evde Son Trend ailesi olarak sizler için seçtiğimiz perde modelleri ile karşınızdayız.

2013 yılı için hazırlanan perde koleksiyonlarından perdeler seçtik. Özellikle biri vardı ki bizi tam kalbimizden vurdu. Yavru ağzı tonu ile harmanlanmış pudra pembe perde modeli, iç kısmında kullanılmış olan yeşil kumaş ile muhteşem bir görsellik sergiliyor. Bir yatak odası dekorasyonu için kullanılmış olan bu perde modeli bizim nazarımızda diğer perde modelleri ile arasına azda olsa şıklık farkı atıyor. Evinizde yaşayan bir prenses var ise bu perde modelleri tam da onlar için yapılmış gibi görünüyor. Masalsı bir odayı daha da rüya hale getirmek için böyle bir perde koleksiyonu ile baş başa bırakmalısınız diye düşünüyoruz. Aynı tonlardan tasarlanmış ayaklı oda lambası ile tam bir bütünlük içerisinde olan perde, dalgalı duvar kağıdı ve duvarlarda hakim olan kırık beyaz ile uyum içerisinde.

Oldukça şık bir yatak odası için perde modeli ile karşı karşıyayız biliyoruz. Öyle ki baktıkça daha çok bakmak istediğimiz ve bakarken etkilendiğimiz bir dekorasyon bu. Çoğu dekorasyonda eşyalar ön plana çıkarken bu kez baskın olan bir perde olmuş. Sanki geriye kalan her detay onun gölgesinde dinlenmek için yerleştirilmiş odaya. Evde Son Trend yepyeni bir konu ile sizlerleydi.

perdeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir