Salon Dekorasyon Trendleri Country Durağında

Country salon dekorasyonu için eski ve özel oymalı mobilyalar bunun yanı sıra salonunuz için saten, kadife gibi kumaşlardan perdeleri tercih edebilirsiniz. Salon dekorasyonu country  tarzı bu yeni sezonda da çok revaçta. Ahşap ve taşın bir arada kullanıldığı bu tarzda kullanacağınız perdelerin çiçekli desenlerde olması sizin için çok daha doğru bir tercih olacaktır. Mobilyalar Ahşabın ağırlığını hissedeceğiniz salonlarınızda tamamlayıcı olarak geleneksel tarz tasarımlara, antika veya eskitilmiş aksesuarlarda yer verebilirsiniz. Salonlarınıza country tarzı bir dekorasyon yaptırmayı düşünüyorsanız; çoğunluğu pastel tonlarda koltuk ve sandalyeleri, el boyaması tekniği ile hazırlanan aksesuarları kullanmalısınız. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız yazımın devamını okumaya devam edebilirsiniz.

Doğanın renklerine yer verildiği country salon mobilyaları eski ve özel oymalı parçaların birleşmesi ile ortaya çıkan nostaljik bir şarkıya benziyor.  Öyle ki dokunduğu yere sadece yaşanmışlıkların izlerini değil baharın esintilerini getiriyor. Samimi, sıcak havası ile salonlarınızda şık, bir görüntü yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özellikle rahatına düşkün kişilerin yaşam biçimi olarak benimsediği değişmez dekorasyon modeli olarak bilinen country salon dekorasyonu ile ilgi görselleri galerimizde bulabilirsiniz. 

Doğadan gelen esintileri içten içe hissedeceğiniz bu muhteşem tarz ile bu sezonda, salon dekorasyonu country, tarzında  ağır, zengin dokulu çiçekli kumaşlar, eskitilmiş ahşap mobilyalar ile oluşturulmuş muazzam salonlar sizi bekliyor.  Anneanne ve babaannenizden kalan esi eşyaları da şimdiden toplamaya başlasanız iyi edersiniz. Yâda ikinci el satan mağazalardan alacağınız aksesuarlar ile dekorasyonunuzun etkisini destekleyebilirsiniz. Bu tarzı salonlarınızda oluşturma kararı aldıysanız bu ve benzeri ürünleri önceden hazır etmelisiniz. Sizleri bu tarz ile hazırlanan özel tasarımlar ile karşı karşıya bırakırken şimdiden hepinize kolay gelsin.

salon-dekorasyonu-country (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir