Mistik Duygular Eşliğinde Çatı Katı Dekorasyonları

Elimizde bir fincan ada çayı sakinleştirdiğimiz ruhumuzu evin giderek yükselen merdivenlerinde yukarı doğru çıkarıyoruz. Giderek sakinleşen bir huzur halindeyiz. Fincanımızdan yükselen buharlar çatı katı dekorasyonları ile bir bütün oluyor. Bu esrarengiz alana olan düşkünlüğümüz takipçilerimiz açısından oldukça aşikardır. Öyle ki en çok keyif aldığımız dekorasyon alanları çatı katlarına gizlenmiştir. İşte bu sır dolu saklanış muhteşem dokunuşlar ile hayata geçerken bizler dekorasyonun çatı katı ile birleşmesine hep hayran kaldık. Gelelim hasırın yeşil ile oyunlar oynadığı çatı katı dekorasyonu modeline. Hasır beyaz ve yeşil farklı bir tarzın birlikteliğini sunuyor. Hem modern hem de oldukça sıra dışı bir çatı katı dekorasyonu gözler önüne seriliyor.  Duvarlarda mutlak bir beyaz hakim. Mavi çiçekli duvar kağıdı ise farklı köşelere adeta renk katmış. Sıcak bir atmosferin olmazsa olmazı olan canlı yeşil çiçekler, bu çatı katı dekorasyonu için ferah bir nefes deminde duruyor.

Turuncu ve tahtanın sıcak uyumu ile karşı karşıyayız, iki sıcak dokunuş uyumlu geçişler halindeler birbirlerine karşı. Oldukça özel bir çatı katı dekorasyonu yine farklılık yaratıyor Evde Son Trend’de. Siyah beyaz desenli koltuk kumaşları tam manası ile sert geçişlerin yumuşak uyumunu sunuyor. Eski bir han kapısının ovalliğini andıran ahşap pencereler ise bu çatı katı dekorasyonu için çok sıradanlıktan uzak bir görüntü çiziyor. Oldukça şık bir köşede sessiz bir konuk gibi eski çalışma masası. Ne var ki bulunduğu alana öylesine yakışmış ki, biz bu misafirin bu çatı katı dekorasyonu içerisinde daha uzunca bir zaman bulunmasını istiyoruz.

Farklı! Her zaman ki gibi gri yine ev dekorasyonları için yaptığı güzelliklere bir yenisini eklemiş. Bu oldukça özel olan dekorasyona baktıkça kendimize engel olamıyoruz. Zaten çatı katı dekorasyonları için kalbi çarpan Evde Son Trend, bir de böyle özel dekorasyonların bir çatı katı ile buluştuğunu görünce mutlak bir heyecana kapılıyor. Salonu simetrik olarak ortalamış olan şömine iki yanında renkli tabloların eşliğinde sessizce duruyor. Biraz country tarzı mı hakim diye sormamak elde değil diye düşünüyoruz bu çatı katı dekorasyonu ile göz göze gelince. En naturel halde bulunun ağaç kütükleri salonun belli belirsiz yerlerine adeta serpiştirilmiş. Koltuklar üzerinde ki farklı yastık modelleri ise çatı katını renklendirmek noktasında oldukça başarılı.

Gökyüzü ile kucaklaşmış bir pencere aydınlatıyor çatı katını. Pencere önünde hırçınca yerleştirilmiş sedir ise sessiz bir bekleyiş içerisinde. Çatı katı dekorasyonları en çok naif ve sıra dışı bir huzur sunmaları ile dikkat çekiyor kanımızca. Öyle ki tavan arasına yerleştirilmiş sırların sanki bir evde dolaşmasına izin veriyormuşuz gibi mistik duyulara kapılıyoruz bu alanları böyle özel dekore edince. İşte tam da bu hisleri bize hissettirecek olan bu çatı katı dekorasyonu kenarda duran beyaz aynası ile bizden tam not alıyor. Siyah salıncak ise oldukça sıra dışı bir mobilya olarak, farklılıklar peşinde olan bu çatı katı dekorasyonu ile bizi kendine hayran bırakıyor. Evde Son Trend bugün yine birkaç çatı ziyaretine gitti. Tavan arası serüvenlerimiz yeni yazılarımız ile de sizlerle olmaya devam edecek.

çatı-katı-dekorasyonu (1)

One Reply to “Mistik Duygular Eşliğinde Çatı Katı Dekorasyonları”

  1. Ev dekorasyonu söz konusu olunca benliğimi kaybediyorum. Bugünlerde farklılık arayışı içerisindeyim. Evimde yepyeni bir dekorasyon yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir