Çanlar 2013 Yatak Odası Dekorasyonu İçin Çalıyor

Güne merhabanın başlangıcında ev dekorasyonu ile birlikteyiz. Bugün yatak odası dekorasyonu için konuşacağız. Özel bir alanın özel bir atmosfere dönüşmesi için söyleyeceklerimiz var. Şık yatak odaları ile buluşabilmek adına başlıyoruz söze. Sonbahar artık içimize kadar işledi. 2013 yılı ev dekorasyonu beraberinde yeni trenleri de getirmeye hazırlanıyor. Evlerde nostaljik ve romantik dokunuşlar 2013 rakamı ile nasıl bir tema üzerinde yoğunlaşacak tam olarak kestiremesek de içimizde merak kımıltıları yola çıkalı çok oldu. Pastel tonlar evlerde sakin bir huzur ortamına tanıklık ederken, yatak odaları ise kimi zaman baskın tonların esaretinde kalıyor, kimi zaman ise pastel bir huzur ile günü bize hazırlıyor. Dekorasyon içimizde ki heyecanı her yeni gün daha da tetikliyor. Şimdi  söyleyeceklerimiz bugün için seçtiğimiz yatak odaları adına.

Banyo ve yatak odasının iç içe geçtiği yeni trend yatak odaları bir kısım dekorasyon tutkunu üzerinde oldukça etkili oldu. Sıradanlıktan uzak bir dekorasyon tercih eden bu kesim bunu banyo ve yatak odasını bir arada kullanarak belki tutku dolu bir oda yaratmak istiyorlar beklide aradığı farklılığı bu dekorasyon teması üzerinde buluyorlar. Aynı farklılık bu yatak odası modeli ile birlikte bir bütünlük yaratmış olan avizede gösteriyor kendini. Doğal halleri ile kullanılmış ağaç dallarının yarattığı avize modeli bizler tarafından büyük beğeni topladı. Odanın duvarları ve yatak başlığı bu avize ile tam bir uyum içerisinde.

Beyaz yine yapmış yapacağını desek yine tam yerinde bir tespitte bulunmuş oluruz. Sevgili Evde Son Trend dekorasyon tutkunları biliyoruz ki beyaz ev dekorasyonu alanında oldukça özel bir renktir. Kimi beyazı zemin olarak tercih eder kimi ise beyazı detay olarak tercih eder, bazıları için ise beyaz ev dekorasyonu için bir bütündür. A’dan Z’ye evin her alanında beyazın hakim olduğu ev tercihleri oldukça fazladır. Bu yatak odası modeli ise beyazı genele yaymayı tercih edenlerden olmuş perdesinden yatak odası mobilyası ile neredeyse her yerinde beyaz hakim. Bu oldukça iç açıcı yatak odası dekorasyonu beyaz severleri kendine hayran bırakacak.

Kim ne derse desin dekorasyonun ve mobilyanın başlangıcıdır ahşap. Öyle ki o olmadan bir ev hayal etmek veya o olmadan bir mobilya tasarlayabilmek imkansıza yakın bir şeydir. İşte bu yatak odası modeli ise ahşabı odanı her noktasında kullanarak sıcak bir atmosfer yaratmış. Bir kış masalı gibi geldi bu yatak odası dekorasyonu bize. Bu masal ile birlikte ahşap göz alıcı çekiciliğini odanın her yerinde hissettiriyor. Oldukça şık olduğunu düşündüğümüz bu yatak odası teması yerlerde zemini tamamen kaplayan döşeme ile sıcak bir birliktelik oluşturuyor. Perdelerde ve yatak örtüsünde de tercih edilmiş olan sıcak renklerin hakim olduğu kumaşlar oldukça şık durmuş.

Ve yine bir Evde Son Trend klasiği olabilen dekorasyon görüntülerinden biri ile karşı karşıyayız bu oda bir prensese mi ait? Masallardan çalınmış bir sayfa mı yoksa bu? Hatta daha da ötesi bir orta çağ şatosundan evin şımarık kızının odası bu! Ne çok ihtimal düşündük dimi bu şıklığı ile kelimeleri düğümleyen oda için. Her şey olağanüstü bizim için, kullanılan renkler, dekorasyonun teması her şey ama her şey oldukça yerli yerinde. El oymasında özel olarak tasarlanmış yatak ise ona baktığımız zaman birkaç dakika suskun bir şekilde durmamızı sağlıyor. İşte bu yüzden bir sanat eserini andıran bu yatak için kelimeler bir tarafa bırakarak sadece ona sahip olan şanslılardan olmak istiyoruz.  Duvarlarda natür bir hava yakalanmaya alışılmış, bir duvarın  çiçekli duvar kağıdı ile kaplanması ise yakalanmak istenen bu asil havayı oldukça şık bir boyuta ulaştırmış.

Modern ve kırmızı yine tek başlıkta. Yatak odası dekorasyonu için oldukça sık tercih edilen kırmızı, bu odayı tam anlamı ile istenilen boyuta ulaştırmış odada hakim ve baskın olan kırmızı tema yatak örtüsü ve yastıklar ile biraz dağıtılmayı başarılmış. Bu birliktelik modern bir yatak odası arayışı içerisinde olanlar için oldukça iyi bir seçenek. Sevgi dolu gülümseyen bu oda sizi tutku dolu bir atmosfer ile içine çekiyor. Asi, asil ve modern!

yatak-odası-dekorasyonu

 

One Reply to “Çanlar 2013 Yatak Odası Dekorasyonu İçin Çalıyor”

  1. Çanlar benim evlilik vakti içinde çalıyor, bu yatak odası dekorasyonları bana fikir verdi diyebilirim. Yeni evimde buna benzer şeyler yapmayı planlıyorum. Bu tarzlarda genelde herkeste olanların dışında seçimler yapmak istiyorum. Sitenizi bu anlamda beğendiğimi belirteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir