Bugün Temamız Huzur, Huzur Dolu Salon Dekorasyonları

Her geçen gün yeni bir dekorasyon örneği ile sizlerle birlikte oluyoruz. Ve işte bugünde yine gözlerinizden o benim olmalı diyeceğiniz ev dekorasyonları ile karşınızdayız. Salon dekorasyonu için yeni örnekler ile birlikteyiz. Sarı perdeler, vizon koltuk takımları, iç içe girmiş eşyalar, karışıklığın yarattığı bir huzur. Bizler birbirinden daha çok beğendiğimiz salon dekorasyonları içerisinde kaybolurken sizleri hangileri üzerinde yoğunlaşacağınız konusunda büyük merak içerisindeyiz. Ahşap temalı bir evde kullanılmış olan yeşil deri koltuk. Arzu ettiğiniz ev için size göz kırpıyor olabilir mi? Ya da sarı perdeleri ile adeta yazdan çalma bir güneş gibi ışıldayan bu ev? Dekorasyon oklarınız bugün hangi dekorasyonun üzerine yönelecek hep birlikte görmek için birbirinden keyif verici evlere tek tek gezinti yapalım.

Sarı yumuşatılmış bir köpük gibi duruyor karşımızda doğanın en baskın renklerinden biri olan sarı, beyazın yoğun bir karışıma sahne olduğu yeni rengi ile gülümsüyor. Bu iç açıcı salon dekorasyonu bizim için oldukça keyif erici cümleleri art arda sıralamamıza zemin hazırladı. Karşı duvarda sade raflar şeklinde düzenlenmiş olan kitaplık, evin dekorasyon temasına oldukça uygun bir görüntü sergiliyor. Beyazlar, metaller her şey bu evde bir ölçü içerisinde kendini yansıtıyor. Sarı koltuk takımı modern teması ile evde en baskın obje gibi görünse de bir gerçek var ki o da en küçük bir detay dahi bu ev atmosferi içerisinde belirgin bir rol oynamış.

Duvarlarda krem tonlar, ortalıkta göz yorucu hiçbir detay yok. Oldukça özenilerek renklendirilmiş olan bu salon, natürel deri formlu bir koltuk ile ve hasır temalarla göz alıyor. Tabi unutmamak gerekir ki bu salon dekorasyonu ilk bakışta bizi yeşil camları ile içine çekiyor. Tüm fazlalıkların kapı dışarı edildiği bu dekorasyon yerde hasır temalı kullanılan halısı ile aynı hasır temanın bir duvara düzenlenmiş olan kitaplıkta da kullanılması ile bir bütünlük oluşturmuş. Hasır kutuların bir rafını tamamladığı kitaplık, oldukça şık duruyor. Duvarda bulunan niş şeklinde ki bir rafın ise mumlarla donatılması oldukça özel bir ambiyans yaratmış. Yeşil cam ev aksesuarları her ne kadar bizi kendine hayran bıraksa da bu salonu için şanslı sahipleri ile baş başa bırakıyoruz.

Dilimize bir ilkbahar şarkısını dolamamak elde dahi değil. Perdelerinden tutunda koltuklarına varana kadar çiçekleri ile içimize baharı taşıyan bu salon zevkli bir sahibenin elinden çıkmışa benziyor. Yoğun mor çiçek detayının kullanılmış olduğu berjer koltuk, beyaz renklerinin hakim olduğu kanepe ile birlikte muhteşem bir bütünlük yaratmış. Uzak bir köşede sergilenen beyaz lake mobilyadan yapılmış Fransız tarzı uzun ayaklı konsol ise evin teması içerisinde tamda budur diyebileceğimiz bir durum yaratmış. Bu evde fazlalıklarını kapı dışarı etmiş. Tüm onların yerine dışarıdan enerjik güneş ışınlarını davet etmiş.

Vizon tüm duvarlara hakim.  Uzak bir köşede enteresan bir aksesuar dikkatimizi çekiyor. Sanki bir ağaç gövdesi bir lamba edası ile karşı köşede sergileniyor. Tabi unutmadan yeşiller, bugün yeşil ev aksesuarları ile dolu evlere baktık denebilir. Modern tasarımlı bir konsol üzerinde sergilenen aksesuarlar sizi oldukça içine alacak gibi. Bütün tek düzeliği birkaç yeşil dokunuşla dağıtılmış bu ev dekorasyonu bir nevi huzura davetkar.

Kıyısını köşesini gördüğümüz bir niş bir duvara anlam dolu bir derinlik katmış. Mavinin en özel tonlarından birine ev sahipliği yapmış olan köşe koltuğu ise bu yönü ile salona damgasını vurmuş. Ama durun o perdeler, ah o perdeler, baskın bir mavinin hiç bu kadar özel bir perde yaratacağını düşünebilir miydiniz? Fala söze gerek duymuyoruz ufak tefek sarılar ile birlikte kullanılarak oldukça şık bir ev atmosferi yaratılmış olan bu salon dekorasyonu fazlası ile bizi içine aldı. Köşe koltuğu önüne kullanılmış olan hem orta sehpa hem de bir oturma ünitesi olabilecek olan hardal sarısı puf mavi ve sarı aşkına yeni bir hizmetkar. Asil detayları ile dikkatlerimizi üzerinde toplayan bu ev dekorasyonu bugün aklımızda ve aklınızda kalacak olan en iyi dekorasyon örneklerinden.

 

2 Replies to “Bugün Temamız Huzur, Huzur Dolu Salon Dekorasyonları”

  1. Olması gerektiğinden çok daha fazlası. Her bir salon takımı ayrı bir hayat. Tebrikler hepsi çok güzel gerçekten.

  2. Bu salon dekorasyonları iyimiş! Beğendim. Özellikle sarı takım gayet hoş görünüyor. Başlıkla gayet uyumlu huzur veren bir atmosfere sahip gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir