Romantik Bir Banyo Dekorasyonu

Loş bir ortam, romantizmin en güzel temsilcisi mumlar… Bu banyo dekorasyonu romantik çağrışımları hissettirdi bize. Doğal taşların şık bir dekorasyon yarattığını görüyoruz, öyle ki taşın bu romantik uyumuna hayranlık içerisinde bakmaktan kendimizi alamıyoruz. Bu banyo dekorasyonu oldukça zevkli bir tasarımcının elimden çıkmış gibi. Kimin aklına banyosunda bir şömine yapmak gelir ki! Oldukça fantastik gibi gelse de son derece şık görünüyor gözümüze bu banyo dekorasyonu.

Taş kaplı bir küvet bizi ruhen bir rahatlamaya davet ediyor. Öyle ki parmaklarımızın ucunu suya dokundurmamak için kendimizi zor tutuyoruz. Bir duvarın buzlu pencerelerle donatılması banyo dekorasyonu için naif bir etki yaratmış. Bir avize gibi sarkıtılmış olan mumlar ise sıra dışı bir avize tasarımı gibi duruyor. Yerlerde kullanılan doğal taş işlemeler oldukça modern bir havanın casual bir tarzla bu banyo modeli üzerinde bir yansıması olmuş. Sıra dışı bir banyo modeli arayışı içerisin de olanlar için kalplerini çalabilecek olan banyo modeli bu.

Müziğin naif notaları salondan geliyor. Küvetin içinde gözlerimizi kapatıp, günün tüm yorgunluğunu üzerimizden atıyoruz. Dinlenmek için etrafa şöyle bir bakmak bile dinlenmemize yardımcı oluyor. Natürel bir esintinin eşliğinde ki bu banyo dekorasyonu bize oldukça düşsel bir dekorasyon gibi geldi. Hadi biraz cesaret diyelim! Böyle bir banyo dekorasyonu ile fark yaratmaya hazır mısınız? Bu romantik şıklık bizce her eve bir armağan.

banyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir