Her Biri Ayrı Dilden Konuşan Yemek Odaları

Bazı evlerde sadece özel misafirler için açılan masalar vardır, bazı evlerde ise ev halkı her akşam bu keyifli masanın özelliğini yaşayacak kadar özeldir. Şık sandalyeler, şık servis üniteleri sadece bize özel olduğumuzu hissettirmez, keyif dolu yaşayabilmenin gereksinimini de hissettirir. Evde Son Trend bu yazımızda keyif dolu saatlere ev sahipliği yapacak olan yemek odası dekorasyonları ile bizlerle.

Çakıl taşı renginde yemek masası sandalyeleri koyu ahşap tonu ile tamamlanmış, neredeyse tamamı cam vitrin şeffaf görüntüsü ile zarif bir şıklık sunuyor. Masanın üzerindeki patlayan rengi ile ortama farklı bir hava katmış olan çiçekler ise yemek odası dekorasyonu için oldukça doğru bir seçim olmuş.

Bir dağ evi için oldukça ideal bir dekorasyon olarak görebileceğimiz bu yemek odası, gri koltuk tipindeki yemek masası sandalyeleri ile rahat bir ortam sunmanın peşinde. Yığın halinde duvara yerleştirilmiş kitaplar ve natürel ahşap masa her dışarıdan gelecek sert rüzgarların habercisi gibi.

Belki biraz ilkbahar, belki biraz yaz havasında, hasır sandalyeleri ve uzak bir köşeye yerleştirilmiş kır çiçekleri bu yemek odasını bu iki mevsimin karşımı ile bütünlüyor. Beyaz lake yemek masası ise yemek odasının en temel öğesini oluşturuyor.

Sanki modern çağlarda derme çatma bir apartman dairesindeyiz, ev sahibinin özgür ruhu, evdeki tüm fazlalıkları dışarı atarak işe başlamış. Dikkat çeken bir saat, yaşanmışlıkları ifade eden yemek masası ve onu tamamlayan sandalyeleri ile odaya hakim oluyor.

Şık sandalyeleri ile dikkat çeken bu yemek odası takımı ise bizi gri ve eskitilmiş ahşabın büyüsüne sokuyor. Gri tonlarındaki yemek odası üniteleri, ruhumda biraz asil bir hava var diyor.

yemek-odası(2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir