Yemek Odası Dekorasyonları ile Leziz Bir Yazı

Masalarınızdan lezzet dolu dakikaların hiçbir zaman eksik olmamasını isteyen Evde Son Trend bunun için sizleri şık yemek masalarına davet ediyor. Şık yemek masaları ile muhteşem kahvaltılar, aile toplantıları, akşam yemekleri sizleri bekliyor. En özel saatlerin sizler için bir şölene dönüşmesini sağlayacak olan yemek masaları tamda baktığınız yerde. Yemek yemenin bir ihtiyaçtan öte olduğunu kabul ederek işe başlıyoruz. Bizler zevk alınan her anın keyif dolu bir hayata dönüştüğünü düşünüyoruz.  Hal böyle olunca bu keyif dolu hayat sizleri özenle hazırlanmış yemek masalarına davet ediyor.  Şık masalar leziz yemekler ile buluşuyor ve tadına doyulmaz bir dekorasyon atmosferi başlıyor. Özel bir akşam için veya bir aile toplantısı için evinizin yemek odası dekorasyonu için farklı bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Yoksa işe başlamaya hazır mısınız? Bakalım o zaman sizler için neler seçmişiz.

Son dönem dekorasyon trendleri arasında sıkça karşılaştığımız bir yemek masası modeli ile karşı karşıyayız. Bu yemek masası modeli tekli uzun kanepe tarzı koltuğu ile yemek odası dekorasyonu alanında sıklıkla karşılaştığımız son trendlerden. Yemek masanız için fazlası ile tercih edebileceğiniz bu model iyi dekore edilmiş bir ortam ile birleşmiş ve oldukça güzel bir dekorasyona imza atmış. Yemek odasında kullanılan renklerin uyumunu ve birbirlerine geçişini fazlası ile beğendiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu yemek odası koyu renklerin yumuşa geçişleri ile harmanlanmış. Kahverengi duvarların kiremit rengi perdeler ile uyumuna bayıldık. Yemek masasının siyah renginde tercih edilmesi de bizi oldukça  cezb etti. Hatta bu hoş dekorasyon için son derece memnun sözler söylemek istediğimizi belirtelim. Tam masanın üzerinden asılmış olan şık avize ise sözlerimizin ne kadar haklı olduğunu yeniden pekiştiriyor.

Sadece masanın ayağına bakıyoruz. Bu nasıl bir işçiliktir demekten kendimizi alıkoyamayarak sadece masansın ayağına bakıyoruz. Her şey sade, her şey düz renklere sahip bu yemek odası modelinde, sadece yemek masası ayağında sergilediği dikkat çeken işçilik ile birlikte ahşabın ihtişamını bizlere sunuyor. Oldukça sevdik bu yemek masasını. Oldukça beğendik tüm detayları kendinde toplamış. Fazla söze gerek bırakmadan fazlalıkları eskitilmiş bir ahşabın zarif bir işleme ile buluşması sonucu sergiliyor. Size sadece aslan ayaklı bu yemek masası modeline aşık olmak kalıyor.

İlk bakışta bu yemek masası için bir bilim insanının yorgun saatlerine hizmet ediyor imajına ulaşmak zor olmuyor. Son derece casual çizgilere sahip bu yemek odası modeli kendisine sadeliği ile hayran bırakıyor. Modern çağın en çok tercih edilen tarzları arasında yer alan bu yemek masası, yemek masası sandalyeleri ile de birleşince ortaya gerçekten seyre doyulmaz bir tablo çıkıyor. Farklılık arayışı içerisinde olan ve bunu yaşadığı ortamın her anında bulundurmak isteyenler için fazlası ile önerebileceğimiz bir model bu. Yemek masası ve yemek odası dekorasyonu tam bir uyum içerisinde.

Kırmızı iştah açar! Hatta tüm büyük işletmeler yemek bölümleri için dekorasyonda kırmızıya öncelik tanırlar. Ev sahibimizde böyle bir yemek odası hayali içerisinde olacak ki kırmızıya fazlaca öncelik tanımış. Tüm duvarların kırmızı ile boyandığı bu yemek odası dekorasyonu alışılmışın aksine oldukça farklı bir tarzda yemek masası sandalyeleri ile dekore edilmiş hasır yemek masası sandalyeleri fazla söze gerek bırakmayarak kırmızının baskınlığı arasında bakışları kendi üzerilerinde topluyorlar. Bu bakışlar beğeni ile birleşince yemek odası dekorasyonuna hizmet eden başka bir objeye takılıyor gözümüz, sanki yemek odasının dekorasyonuna ayna tutan bir tablo duvarda odanın dekorasyonuna son bir dokunuş yapmış.

Sanki Evde Son Trend’in çeyiz sandıklarından çıkmış bir yemek odası düzenlemesi. Hem modern dokunuşlar var bu yemek odası dekorasyonunda, hem de klasik esintiler var. Beyaz tüm zarafetini yemek odası dekorasyonuna yansıtmış gibi görünüyor. Kullanılan örtüler ise bu zarif görüntüye oldukça şık bir tema katmış. Bu yemek odası dekorasyonu her evde fazlası ile rahatlıkla kullanılacak bir model. Çok fazla detay girmeden bir kaç küçük dokunuş ile birlikte böyle bir yemek masası ve böyle bir yemek odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Evde Son Trend birbirinden güzel yemek masaları ile leziz bir dekorasyon yazısı yazmak istedi, bizden ve dekorasyondan ayrı kalmayın.

yemek masası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir