Kurumuş bir ağaç dalı bir konsol üzerinde öyle boylu boyunca uzanıyor. İçerisinde romantizmin en tanıdık siması mumlar sıra ile dizilmiş. Belli belirsiz bir ışık eşliğinde sanki dalı birazdan tutuşturacaklar. Ev dekorasyonu söz konusu olduğu vakit bu dekorasyonun en uğrak alanındayız. Evde Son Trend olarak bugün konsolların, masaların, şöminelerin üzerinde ev aksesuarları yerleşimi ile evlere konuk oluyoruz. Dekorasyonun vazgeçilmezi aksesuarlar bazen evimizin köşelerinde karışık ortamlar yaratırlar. Bu ortamlar aslında evimizin dekorasyon şıklığının şekillendiği yerlerdir. Mumlar, resim çerçeveleri, biblolar ve daha bir çok başına buyruk objenin sessiz partisidir buralar.  Cam bir vazonun içerisinde yeşil dallar, hemen yanında iki küçük saksıda minik çiçekler konsolun bir köşesinde bulunan üçlü boy boy mumlarla uyum içerisinde. Dekorasyon fikirleri için evinizde aklınızın bir köşesinde kalabilecek bir konsol üstü dekorasyonu.

Ve işte antika görüntülü bir konsol. Bu tarz mobilyaların hayatımıza girdiği çok olmadı aslında tahmin dahi edemeyeceğimiz kadar uzun bir geçmişe sahipler ama son yılların en dikkat çeken trendleri arasında yer alıyorlar.  Bu eskitilmiş tarza sahip konsol, nostaljik görüntüsü ile oldukça zarif duruyor. Üzerinde kullanılmış ev aksesuarları ise bu zarif konsolu daha da sıra dışı bir havaya kavuşturuyor.  Bir pasta servisliğini andıran obje oldukça nostaljik bir resim çerçevesi ile aynı karede hemen üzerinde kullanılan eski pano konsol dekorasyonuna oldukça farklı bir hava katmış. Bu sıra dışı görüntüyü ve yarattığı zarif temayı oldukça beğendik.

Bu bir şömine üstü dekorasyonu. Samanlar uzun uzun bir araya getirilip cam vazoların içerisine yerleştirilmiş. Değişik boyutlarda kullanılan resim çerçeveleri mumlar eşliğinde bizlere sunulmuş. Aralara serpiştirilmiş ufak tefek ev aksesuarları şömine üzerinde şık bir karışıklığa sebep olmuş. Ev aksesuarları ev dekorasyonları içerisinde en çok sergilendiği alanlardan biridir şömine üstleri. Alışıldık bir görüntünün şık teması ile karşı karşıyaydık.

Yumuşak bir mavi, üzerine yerleştirilmiş krem ev aksesuarları ile bir dekorasyon önerisi içerisinde bize. Yerden bir konsolun dayanılmaz şıklığına bakıyoruz bu dakikalarda. Öyle ki bu şıklık naif sade ve özenli. Renklerin birbirlerine başarı ile geçişi karşısında son derece başarılı buluyoruz bu dekorasyonu biz. Ev aksesuarlarının yerleşimi bu kadar sade bir başarı ile çok zor bir araya gelir. Hiçbir fazlalık yok her şey özenli ve bir o kadar da uyum içerisinde.

Bir konsol üzerinde resim çerçevelerinden bir ağaç. Bu ev dekorasyonu fikri bize sanki soy ağacı hatırlattı. Onlarda ne? Yoksa ailenin büyükten küçüğe tüm fertleri mi? Sanıyoruz ki öyle ve bu oldukça ilginç bulduğumuz dekorasyon fikri içerisinde başarı ile karşılıyoruz bu konsol üstü dekorasyonu örneğini. Görünür görünmez objeler, iki masa lambasının sakin nöbetinde. Bir duvarın tek başına hüküm sürdüğü bir ev dekorasyonu örneğine baktık.

konsol üstü aksesuarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir