Ev dekorasyonları için önemli bileşenleri olan ev aksesuarı ile banyonuzdan yatak odanıza varana kadar her köşeyi yeniden yaratabiliriz. Hayata bakışımızı, tarzımızı, ruhumuzda ki romantik havayı
aksesuar seçimi ile yansıtabiliriz İlk dekorasyon tarzımız cam, porselen kullanılarak yapıla modern tarzda sade pembe ve bek odak noktaları ile kullandığınız mekâna oldukça etkili bir atmosfer katacaktır.

Ev aksesuarı bu bağlamda görsel anlamda fark yaratan bir etki oluşmasını sağlayan Ev dekorasyonları için önemli parçalarıdır. Evimizin her köşesinde farklı aksesuarlar ile farklılıklar yaratabilir evimizin farklı yerlerine yerleştirdiğimiz aksesuarlar ile yeni bir hava katabiliriz. Üçlü siyah porselen vazonun içerinde bulunan kurutulmuş dallar modern bir tarza bürünmüş evlerde oldukça şık bir tercih olabilir. Her tarzda ev dekorasyonu için rahatlıkla kullanılabilecek bu aksesuar evinizde yepyeni bir soluk yaratmakla kalmayacak,  istediğiniz farklı tarzı yakalamanızı sağlayacak.

Bu ikinci örneğimizdeki siyah vazo ve abajur avizenin ortak özelliği vazonun ve avizenin ayaklarının porselen oluşu Gri tonlarındaki bu mumlar ve metal renkteki şamdan yine farklılık arayışında olanlar için ideal bir tercih olacaktır. Hayvanın farklı bir temada kullanıldığı ikili heykel çalışma odaları ve dar alanlar için son derece şık bir detay olacaktır. Huni şeklindeki şeklinde bulunan metal aksesuar çalışma masası üzerinde duran sessiz bir detay Bilirsiniz ki evimiz tarzımızı yansıtmaktadır. İster Sade spor modern, ya da klasik tarzda ev dekorasyonu olsun. Kullanacağınız aksesuarların dekorasyon tarzınız, ruh haliniz ve kişiliğiniz için bir ipucu vereceğini unutmayalım.  Sırada ki ahşaptan yapılmış üçlü gri kuş objeleri ise duvardaki kırmızı tablo ve aynı tonlardaki masa ile odak noktası oluşturmuş. Özellikle evlerinizi girişinde baharı müjdeleyen tavrı ile pozitif enerji katacak farklı bir tasarım.

ev-dekorasyonu-aksesuar-seçimi (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir