Ev Dekorasyonu Aksesuar Trendleri

Deniz kabuğunu kulağına koyarak deniz sesini dinlediğiniz olmuştur sanırım. Şimdilerde ev dekorasyonları için aksesuar olarak kullanılan deniz kabukları ile yapılan süsler çokça kullanılıyor. Sizler de bu örneğimizde olduğu gibi deniz kenarından, denizyıldızları, deniz kabukları toplayarak ev aksesuarları olarak evlerinizin farklı alanlarında kullanabilirsiniz.

Mumların, ev aksesuarı olarak kullanıldığında romantik bir hava kattığı salonlar ve yatak odaları, hatta banyolar. Özellikle renkli, kokulu mumların örnekte olduğu gibi cam aksesuar ya da farklı aksesuarlar ile kullanıldığında sade ve uyumu örneğimizde olduğu gibi mekâna farklı bir hava katacaktır. Mumdan söz etmişken yine sırada ahşap rengi mobilya renklerine uygun olarak kullanılan şamdan ve mumlardan oluşan bir dekorasyon örneği var.  Sade ve sımsıcak havası olan ev dekorasyonu istiyorsanız sade ve şık ortamlar bana göre diyorsanız ufak bir dokunuşla aksesuar seçiminizi bu örneğimizde olduğu gibi mum olarak yapabilirsiniz.   Her tür dekorasyona uyum sağlayan bu mumlar için sadece konulacağı alanı iyi belirlemek yeterli.

Yine sırada standart dekorasyon örneklerinin dışında yine klasik tarzdaki çok farklı aksesuarların bir arada kullanıldığı bir örnek var. Doğru kullanıldığında ev aksesuarı olarak en iyi seçenek olan antik objeler in hemen hepsi de ev dekorasyonları için kullanıldığı alana görsel yönden zenginlik ve hareket katar. Siz devinizde bu örnekte olduğu gibi oymalı, işlemeli, altın yaldızlı antik ev aksesuarları ile klasik bir tarz oluşturup, aynı zamanda estetik bir görünüm de elde edebilirsiniz. Eğer bu tarz aksesuarları evinizin dekorasyonunda kullanırsanız klasik tarzı oluşturmuş. Bunun haricinde ev dekorasyonu yaparken evlerinizi gereksiz eşyalar ile doldurmak yerine kullanışlı eşya ve aksesuarları tercih ederek geleneksel çizgiyi ve konforu, rahatlığı bir arada yakalayabilirsiniz.

ev-dekorasyonu-aksesuar-trendleri (1)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir