Metropol Evlerine Konuğuz Bugün Temamız Köşe Koltukları

Modern çizgilerin günümüzde ki en büyük yansımalarında biri haline geldi o. L koltuk nam-ı diğer köşe koltuğu değişen trendlerin etkisi altında ev dekorasyonu için yerleşen en önemli trendlerden biri oldu aslında. Onunla tamamlanmış rahat oturma odaları bizleri kendilerine hayran bırakıyorlar. Elinize kahvenizi alıp ayaklarınızı uzatacağınız bu modern salonlar tam bir metropol dairesi havası oluşturuyor. Genellikle kocaman tabloların altında sergilenen köşe takımları bu modern görüntüyü sade bir ortam havasına şıklıktan uzaklaşmadan bütünlüyor. Son yılların dekorasyon anlamında en büyük trendlerinden biri olan bu oturma salonları birazda çalışan beyinlere hitap ediyor. Metropol evlerinden esintiler içeren yazımızla Evde Son Trend yeni bir yolculukta.

Hasır temasının bir köşe koltuğunda birleşmesi ile oluşan tam anlamı ile bir Country köşe koltuğu ile başbaşayız. Sanki başlangıcı metropol evlerinin temasından biraz uzaklaşmış şehrin kıyısında bir evde gerçekleştiriyoruz. Beyaz keten kumaş beyazın her alanda hakim olduğu bu evde köşe koltuğu üzeride oldukça şık duruyor. Tam bir kır teması yerleştirilmiş eve. Çamlıklar arasından toplanmış kozalaklar birden ayağınıza batacakmış gibi hissetmemeniz elde değil bu salon dekorasyonu  ile göz göze gelince. Oldukça sevdiğimiz bu salon bize biraz ilk bahar biraz sonbahar havasında geldi ama neresinden bakarsak bakalım bu salonda bir bahar vardı.

İşte pat diye bir metropol evine giriş yaptık. Her detayı ile tam anlamı ile konumuza uyum sağlayan bu ev dekorasyonu, sakin havası ile bizi selamlıyor. Köşe koltuğu için koyu bir rengin seçilmesi ve bu baskın rengin başka bir baskın renk olan kırmızı ile tamamlanması salon dekorasyonu için oldukça iddialı bir seçim olmuş. Üstünlüklerin belirgin bir şekilde kendini gösteremediği bu dekorasyon eşitlikleri ile beğenimizi topladı. Bir duvarda baştan başa kullanılmış siyah beyaz resimler evin cool havasına önemli bir hizmette bulunmuş. Dağınık bir şekilde kullanılmış siyah dekoratif objeler ise ev aksesuarları için oldukça doğru bir seçim olmuş.

Duvarlar biraz turuncu biraz nar çiçeği biraz kırmızı çağrışımı ile biz buradayız diye çığlık atıyor adeta. Bu salondan içeri girdiğiniz zaman ilk etapta ilk baktığınız yerin hiçbir objeye yer vermeyen duvarlar olduğunu görüyorsunuz. Son zamanların en önemli trendlerinden biri haline gelen baskın duvar renkleri ile kalabalıktan uzaklaşmak fikrine bu salon dekorasyonu  tam anlamı ile doğru bir örnek. Kahverengi tonlarında bir köşe kanepesi bu sakin dekorasyon içerisinde kendine iyi bir yer edinmiş.

Soğuk, sade ve siyah! Sizce nasıl bir birliktelik sunmuş bize? Sadeliğin siyah ile buluşmasına çok alışkınız. Bu sadeliğin özellikle kırmızı detaylar ile canlandırılması evlerin en son trendleri arasında yer alıyor. Bir köşede kuru bir şekilde yaşamaya çalışan bitki, bir köşede evde canlı bir havanın hakim olduğunu gösteren yeşil cam şişe ve bardak tezat ama uyumlu bir birliktelik sunmuş.

Ayağında ponponlu terlikleri bir kız gelip köşe koltuğunun üzerine uzanacak gibi hissediyoruz. Bu sıcak ve oldukça enerjik salon bize çok sevimli geldi. Onu yaşamayı seven evler kategorimize katsak mı diye düşünmeden edemiyoruz. Cıvıl cıvıl renkler birbirlerine sarılmış bir şekilde bu ev dekorasyonunda bizi kucaklıyor. Muhteşem sıcaklığa sahip akustiği ile başımızı döndürüyor. Tavandan asılmış koca bir avize farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Her rengin kullanıldığı salon dekorasyonu bizi kucaklarken elimize bir şanti kupu alıp dergi karıştırmak istedik. Keyfimiz gayet yerinde şu ortama baksanıza nasıl bir enerjiye sahip, bu ev bir neşe merkezi olarak hizmet vermeli.

köşe koltuğu

2 Replies to “Metropol Evlerine Konuğuz Bugün Temamız Köşe Koltukları”

  1. Hasırlı köşe koltuğu tarzında bir koltuk takımı arıyorum, aslında bu koltuk takımı da olabilir. Ürünün markası nedir acaba, böyle bir salon dekorasyonu hayalim onu gerçekleştirmeliyim. Çok beğendim, beyaz olması ayrıca güzel. Siteniz diğer ev dekorasyonu sitelerinden daha farklı tebrik ediyorum.

  2. Dekorasyon olmazsa yaşayamayacağım neredeyse! Evimi durmadan değiştiriyorum, hiçbişey yapmazsam eşyaların yerini değiştirerek dekorasyon yapıyorum. Bu nedenle sitenize bol bol uğruyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir