İçerisinde Olmadığım Bir Mutfak Dekorasyonu Düşünülemez Diyen Mutfak Masaları

Evde ki iştahlı bekleyişin her sabah belki de her akşam sesiz şahitleridir onlar. Mutfağın en göz alıcı yerinde belki de dekorasyon için en ana temasıdır mutfak masaları. Keyifli sohbetlerin, sevimli gülüşmelerin, içten aile ortamının en leziz alanıdır mutfak.  Bir mutfağın kalbi ise mutfak masasıdır. Hani annemizin bildik hareketleri ile şöyle bir oturup pirinç ayıkladığı yer. Hani leziz yemeklerin sunum beklediği yer. Mutfak dekorasyonu için mutfak masası oldukça önemlidir. Dekorasyonun sahip olduğu temadan yola çıkarak o temaya uygun en önemli imzadır mutfak masaları. İşte midemizi kazındıran hayallerle izleyeceğimiz Evde Son Trend mutfak masaları. Masa mı hani o da nerede dediğinizi duyar gibiyiz, ama biz mutfak masasına gelmeden önce şık tasarı mı ile dikkat çeken bu mutfak modeli üzerine konuşmak istiyoruz. Özenli bir tercih beraberinde ahşabın hafif parlak bir ahşap cilası ile oluşturduğu şıklığı sunuyor bizlere. Yerlerde kullanılan hardal rengi taşlar mutfağın doğal temasına oldukça uygun. Aynı zamanda gri tonlarının tercih edildiği beyaz eşyalar mutfağa oldukça şık bir hava katmış. Şimdi gelelim mutfak masası modeli için söyleyeceklerimize, bu kadar klasik ahşabın kullanıldığı ve aslında mutfak dolapları ile de klasik tarzdan uzaklaşmayan mutfak tasarımı bar şeklinde kullanılmış mutfak masası modeli ile klasik ve modernin bir arada uygulanmasının vermiş olduğu hazzı yaşatıyor. Bu şekilde bir bar mutfak masası ile sizlerde mutfağınız için özel bir tercih yapabilirsiniz.

Metal, cam ve yeşil! Birlikte modern bir uyumun parlayan melodileri gibi. Bu modern mutfak modeli, yeni ve günümüzün çağrışımlarından kopmak istemeyen dekorasyon tutkunları için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Ve bugün üzerinde durduğumuz asıl konu olan mutfak masası için söyleyeceklerimizi gelince, cam mutfak masası bu tip bir dekorasyona sahip mutfak için oldukça doğru bir tercih, yeşil ve metalin harmanlandığı bu mutfak için, cam masa ışıldayan bir dekor gibi duruyor.

Sütten çalınmış bir kahve mutfağın her yerinde ahşabın esintilerini sunuyor. Bir köşeye yerleştirilmiş, mutfak koltuğu her ne kadar tam olarak kendini göstermese de bu mutfakta rahatlık her şeyden önce diyor. Son derece sade bir mutfak masası büyük boyutu ile sadece sabah kahvaltılarına değil önemli akşam yemekleri içinde beni tercih etmelisiniz der gibi!

Ve işte bizim için yaşayan dekorasyon alanlarında biri daha, Evde Son Trend olarak bir çok dekorasyon alanını seviyoruz, zaten beğenmediğimiz hiçbir alanda sizin önünüze gelmiyor, fakat bizim için yaşayan alanları hissetmek artık bir duygu meselesi oldu. O hissi alabildiğimiz her dekorasyon bizim için fazlası ile özel. İşte bu mutfak dekorasyonu da tam o hissi verenlerden. Fransız esintilerinin yaşandığı beyaz mutfak modeli mutfak masası bölümünden biraz uzak tasarlanmış. Aslında aynı alan içerisinde özel bir mimari ile mutfak masasından ayrılan bu mutfak modeli bizim oldukça hoşumuza gitti. Özellikle küçük mutfak masasının etrafına yerleştirilmiş koltuk tipi mutfak sandalyeleri akşam üstü beş çayları için sizi davet ediyor.

Kırmızı! Yemek yemenin rengi! İştah açan en özel renk. Yemek yemeye teşvik eden bu mutfak modeli hem modern çizgileri ile hem de adeta bir dekorasyon harikası olan mutfak masası ile bir sunum yapıyor. Mutfağına girdiğinde gözlerinin kamaşmasını isteyen herkes böyle bir mutfak modeline sahip olmalı.

3 Replies to “İçerisinde Olmadığım Bir Mutfak Dekorasyonu Düşünülemez Diyen Mutfak Masaları”

  1. Bu kadar güzel mutfak modelleri gördükten sonra. Evde tek mutfağın yetersiz olduğunu düşünesim geliyor.

  2. 70×140 ebatlarında olsaymış iyimiş renk ve kontras düzeni bence çok iyi, arka planı beyaza çalan mutfaklar için tercih edilebilir.

  3. Gerçekten çok güzel mutfak modelleri ancak evimzi küçük olduğu için düşünmesi bile imkansız gibi gerçekten çok kıskandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir