Yatak Odalarında Vintage Etkisi

Geçmişten gelen bir şıklık olan vintage stili dekorasyonun günümüz tasarımcılarının çağdaş yorumuyla şekillendiği yeni sezon yatak odası modelleri, klasik stil dekorasyonun sade çizgileri ile gösterişli unsurların birleşmesi ile sentez bir konsept sunuyor. Bu yılın yatak odası trendlerinin en gözde öğelerinden olan eski ahşap sandıklar ve çiçek figürlerinin işlendiği patiskalar, yatak odanızda trend bir vintage etkisi yaratmanızı sağlayacaktır. Babaannelerden kalma çeyiz sandıklarının karıştırılması ile çok şık ve trend eşyalar bulabilir, yatak odanızın yeni sezon modasına uygun bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Karışıklık yaratmadan yatak odasının farklı bölümlerinde pastel tonların hakim olduğu aksesuar da kullanabilirsiniz. Vingate stili yatak odası dekorasyonun favori renkleri olan mavi, mor, lila, krem, pembe ve beyazın harmanlanması ile ferah ve pozitif enerjili mekanlar yaratılabilir.

Tuvalet masalarında kullanılan dantel işlemeler ve çiçek desenli patiskalar, mekanda klasik döneme vurgu yapılmasını sağlayacaktır. Yatak üzerine yerleştirilen küçük minderler, canlı çiçeklerin renk kattığı kristal vazolar, eski ahşap konsollar, metalin parlak dokusu ile mekana canlılık katan aksesuarlar ve çiçekli perdeler ile yatak odanızın şıklığını yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir